Garaj ve Sundurma

Sundurma Ve Garaj Sistemleri

Sundurma ve Garaj Sistemleri ve sundurmaları özellikle kapalı otopark imkânı olamayan yerlerde kullanışlı ve pratik bir çözümdür. 

Tasarımı iki ayak üzerinde olan ve daha birçok çeşitli tasarımlarla üretilebilir. Firmamızdan 3 boyutlu tasarım ve çizim talep edebilirsiniz. Yapacağımız modellerde, dar alanlarda dahi, araç hareket yeteneğini kısıtlamadan özel çözümler üretmekteyiz. Var olanlar da araba manevrasını en az etkileyecek yapıda üretilebiliriz. Sundurmaların çatı kaplamasında  kullanılan Policarbon malzemeler, Sandviç Panel, Trapez sac ve cam gibi diğer birçok malzemeler  yapının durumuna göre kullanılabilir. Yaptığımız ürünler, sağlam ve dayanıklı olması için mühendislik sistemlerine en uygun olarak, projeniz firmamızca hazırlanır. Garaj sundurmaları Mükemmel bir ışık sistemiyle de aydınlatılabilir. UV ışınlarına dayanıklı  malzemeleri kullanılabilir, bu sayede renk solmasını önler. Isıya ve dış kimyasal etkenlere karşı dayanıklı malzemeler kullanılabilir. Darbelere karşı dayanıklı bir çok seçenek mevcuttur. Açık otopark araç koruma sisteminin rüzgar hesapları firmamızca yapılmakta ve size ömürlük ürünler sunmaktayız.

KURULUM

Sundurma ve Garaj Sistemleri Kurulum aşamasında  hızlı ve kaliteli işçilik ile siz değerli müşterilerimize maksimum kaliteyi sunmaktayız. Gora Door Garaj sundurmaları bulunduğu alana estetik ve çağdaş bir görünümle birlikte kaliteli bir çizgi getirir. Bizi Tercih etmeniz yapınızın estetiğine değer katar.

Otopark sundurması‘nın bir adı da çelik otopark sundurmasıdır. Bu adından da anlaşılacağı üzere çelikten imal edildiği için sağlam ve dayanıklıdır. Otopark sundurmaları araçlarımız için bir şemsiye niteliği taşıyarak sorunsuz güven sağlamaktadır.
Açık otoparklar da hızlılık çok önemlidir. Çünkü çelik otopark sundurması yapılırken araçlara zarar gelmemesi için montaj sahasında herhangi bir aracın bulunmaması gerekmektedir. Bunun neticesinde araçların günümüz koşullarında başka bir alana tahsisi bir hayli zordur. Açık otopark sundurmasının çoğu parçası atölye ortamında imal edildiği için bu sorun hızlı şekilde giderilmektedir.
Otopark sundurması demirden imal edilmektedir. Bu yüzden de monte otopark sundurması olarak tasarlanarak gerektiğinde bina kentsel dönüşüme gitse bile otopark sundurması cıvata yerlerinden sökülerek başka bir alana taşınabilmektedir.
Otopark sundurmasının en önemli avantajlarından biriside geri dönüşümü yapılabilir olmasıdır. Poli karbon sundurmatrapez kaplama sundurmalarıpanel sandviç otopark sundurmalarışeffaf otopark sundurması gibi kaplama malzemelerinden kullanılması halinde %90 a yakın geri dönüşüm sağlanmaktadır.,P

Sundurma Nedir;

Sundurma kelimesi esas olarak birçok farklı anlama gelmektedir. Türk Dil Kurumu’nu kaynak olarak aldığımız zaman 3 farklı anlamı olduğu anlaşılmaktadır. Herhangi bir kapı veya kapı görevi gören geçidin girişini, arkasını duvara vererek yapılan, güneş, yağmur, kar gibi etmenlerden koruyan küçük çatı demektir.

Sundurma, kapının girişini veya küçük bir çatı gibi yağmurdan, güneş ışığından vb. Herhangi bir geçişi koruyacaktır. Yapıyı çeşitli faktörlerden korumak için, arka kısmı duvara sabitlenmiştir. Ön cephenin tamamını kaplayan daha büyük sundurma balkon olarak adlandırılır. Bölgesel mimariye bağlı olarak değişebilen birçok sundurma türü vardır. Bina dışındaki iskele zemine, parmaklıklara, ince duvarlara vb. Temas etmemelidir. Proje ile birlikte desteklenebilir. Kulübenin altındaki zemin, zeminle aynı hizada olabilir veya birkaç basamak tırmanmak için bir merdiven kullanılabilir. En az bir kişinin kolayca ayakta durabileceği kadar büyüktür.

Bir diğer anlamı ise sıfat olarak halk ağzında kullanılan genellikle evlerin önündeki taşlık anlamını ifade eder. Ayrıca halk arasında saçak olarak da ifade edilmektedir. Bunların dışında yine ilk anlama benzer fakat aynı olmayan, çok daha farklı anlamlara da gelmektedir.

Projenizlerinizde Ücretsiz Üç boyutlu çizim yapılmaktadır

About

Comments are closed.