Döner Kapı

Döner Kapı

Neden Döner Kapı ?​

# En iyi enerji tasarrufu sağlayan kapı sistemidir.
# Binalara estetik katar.
# Güvenlik seviyesi en yüksek kapılardır.
# Arıza verme olasılığı en düşük otomatik kapı sistemidir.
# Sadece en prestijli yapılarda kullanılır ve özel dir.

Otomatik döner kapılar

Estetik açıdan ve mimari bakımdan gelişmiş ve prestijli yerlerde sıkça tercih edilen ürünlerden birisi olmaktadır.

Sadece Otomatik değil manuel döner kapılarda sıkça kullanılmaktadır. Otomatik döner kapıların giriş ve çıkış bölgelerinde yer alan radarlar sayesinde motor mekanizması ile çalışan bir sisteme sahiptir.

Otomatik döner kapılar akıllı güvenlik sistemleri ile donatılmış kapılardır ve bu sebeple geçişler sırasında insanların güvendiğini sağlaması açısından en kullanışlı ve önemli ürünler arasında yer almaktadır. Bu kapılar kullanılmış olduğu mekânların enerji tasarrufu yapmasını da sağlamaktadır. Dikey ve yatay olarak bulunan sıkışma sensörleri sayesinde en üst düzey geçiş güvenliği olan kapılardır.

Elektrik kesintisi ile karşılaşıldığı durumda manuel çalışma sistemi döner kapı içerisinde bulunan panik durumlarında kanatların tamamen açılarak kapanması özelliği vardır. Dönüş esnasında ise kapı kanadını itmeyle zorlanması durumu yaşanması halinde duraklamadan devam edebilmesi, engelli bireylerin geçişini kolaylaştırmada rol üstlenir. Otomatik döner kapılar sorunsuz giriş çıkış yapma imkânı sağlamaktadırlar.

Nasıl Satın Alırım ?

Otomatik Kapı Sistemleri Satış

Satış

Satış temsicimizi ile birlikte bütçenize ve binanıza en uygun model belirlenip teklif aşaması oluşturulur.

projelendirme

Model belirleme işleminden sonra teknik ve görsel 3 boyutlu çizim yapılır ve projenin detaylı olarak tüm kontrolleri yapılarak müşteri onayına sunulur.

imalat ve montaj

Proje üzerinden imalat süreci başlar. Bu süreç iş yoğunluğumuza göre en az 4 hafta en fazla 7 hafta içerisinde imalat ve montaj gerçekleşir. Ürün teslim edilmeden önce firmamızın denetim sumlusu tüm sistemi tek tek denetler ve müşterimize teslim edilir.

About

Comments are closed.