Uçan Kapı

UÇAN KAPI

Uçan kapı diğer adıyla Asma kapı sistemi, sistemleri, yere sabitlenmiş iki takım özel imal edilmiş tekerlek grubu, kılavuz ray ve denge tekerlekleri arasında hareket ederek, zeminle hiç bir teması bulunmayan Bahçe kapısı kayar kapı sistemidir. Yoğun Kar yağışı olan yerlerde ve Özellikle yoğun trafiğin ve ağır tonajlı araçların kullandığı kapılarda ray çökmesi raya biriken çamur vb etkenlerden etkilenmeyerek son derece konforlu problemsiz bir kullanım imkanı sunar. Havada giden yani raysız kapı sisteminin en çok kullanıldığı alanlar, Sitedeler, müstekil evler, Fabrika kamyon geçiş yerleri, hava alanları , resmi kurum ve kuruluşlar, askeri birlikler ve lojmanlar.

Uçan kapı sistemi;

Standart raylı kapılara göre 5 kat daha hızlı çalıştırıla bilmektedir. Bunu sebebi ise kapın önüne olası bir engelin çıkmamasıdır. Ayrıca zeminde bir ray sistemi olmadığı için çok uzun yıllar (20-30 yıl) rahatlıkla kullanılabilir. Uçan asma kapı sistemi sıradan sistemlerin çok daha üstünde bir sistemdir. kapıda herhangi bir ağırlık sıkıntısı veya bir kar yağışından etkilenme olmaz.

Havada Giden Kapı

Yani raysız kapı sisteminin, en çok kullanıldığı alanlar, Sitedeler, müstekil evler, Fabrika kamyon geçiş yerleri, hava alanları , resmi kurum ve kuruluşlar, askeri birlikler ve lojmanlar.

Havada giden kapı sistemi Net geçişi 16 metreye kadar olan kapılarda kullanılabilir,  Raylarda kullanılan çelik özel üretilmiş ithal ST52  sertliğinde dir. Standart raylı kapılara göre 5 kat daha hızlı çalıştırıla bilmektedir. Bunu sebebi ise kapın önüne olası bir engelin çıkmamasıdır. Ayrıca zeminde bir ray sistemi olmadığı için çok uzun yıllar (20-30 yıl) rahatlıkla kullanılabilir. Havada giden asma kapı sistemi sıradan sistemlerin çok daha üstünde bir sistemdir. Kar yağışından etkilenmez.Kapı motorları çok daha yüksek hızda çalıştırılabilir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Uçan Kapı Ray çeşitleri

MİNİ KLAVUZ RAYI 48X48
KÜÇÜK KLAVUZ RAYI 68X68
ORTA KLAVUZ RAYI 90X100
BÜYÜK KLAVUZ RAYI 140X140

Uçan Kapı Teker çeşitleri

MİNİ 8 Lİ TEKER
KÜÇÜK 8 Lİ TEKER
ORTA 8 Lİ TEKER
BÜYÜK 8 Lİ TEKER
MİNİ 8 Lİ TEKER
KÜÇÜK 5 Lİ TEKER
ORTA 5 Lİ TEKER
BÜYÜK 5 Lİ TEKER

Uçan Kapı Aksesuarlar

About

blank

Comments are closed.