Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapılar

Yüksek Hızlı Sarmal Kapılar

Özellikle iç mekan uygulamalarda , işletme içerisindeki geçiş kapılarında yoğun kullanıma uygun tasarlanmış kapılardır.
Servis ve bakım maliyetleri diğer kapılara göre yok denilecek kadar azdır.
Rüzgar direncini artırmak için çelik barlar veya boncuk sistemi kullanılmaktadır.
Şeffaf PVC uygulaması ile istenildiği kadar pencere uygulanabilir. Branda üzerinde baskı çalışması yapılarak görsel değişiklikler yapılabilir.
0,7 m/sn ile 3 m/sn arasında değişen hızlarda çalışabilen, işletmenizde enerji ve zaman israfını minimuma düşürmeyi hedefleyen kapılardır.
Marketler , alışveriş merkezleri , gıda imalathaneleri , soğuk hava depoları , ilaç sektörü , tekstil sektörü , endüstriyel tesisler , kaynak kabinleri , konveyörler ve robot kabin kapılarında kullanılmaktadır.
Özel bükümlü 2mm Galveniz çelik dikmeler de 6000 mm e kadar kesinlikle ek yoktur. İstenildiğinde çelik aksamında elektrostatik boya da yapılabilmektedir.

Sipariş için iletişime geçiniz.

Yüksek Hızlı Katlanır Kapılar

Özellikle dış mekan uygulamalarda kullanılan rüzgar direnci yüksek kapılardır. Çok yoğun kullanıma uygundur. Günlük yüzlerce kez çalışmaya uygundur.
Özel tasarlanmış Lazer kesim tamamı galveniz çelik parçalar , ithal 900 gr branda ve 0,7 m/sn hızla çalışan, işletmenizde enerji ve zaman israfını minimuma düşürmeyi hedefleyen kapılardır.
Tesislerde ki rüzgar yükünün fazla olduğu kapılarda sık kullanıma uygun yapısı ile durmaksızın çok yoğun çalışma tempolarına bile uyum sağlayacaktır.
Servis ve bakım maliyetleri diğer kapılara göre yok denilecek kadar azdır.
Metal kütle dedektörü veya uzaktan kumanda seçenekleri ile forklift operatörlerinin seri şekilde geçişine müsaade ederek trafiğin maksimum hızla olmasını sağlar.
Şeffaf PVC pencere seçeneği ile olası kaza risklerini ortadan kaldırır.
Katlanır pvc kapılarda rüzgar direncini yüksek tutabilmek için ölçüye göre yerleştirilen özel borularla güçlendirme yapılır.Bu sayede şiddetli rüzgarlarda dahi kapının sorunsuz çaılşması sağlanabilir.
Özel bükümlü 2mm Galveniz çelik dikmeler de 6000 mm’e kadar kesinlikle ek yoktur. İstenildiğinde çelik aksamında elektrostatik boya da yapılabilmektedir.

Sarmal Hızlı PVC Kapı

Sarmal Hızlı PVC Kapı

Katlanır Hızlı PVC Kapı

Katlanır Hızlı PVC Kapı

About

blank