Doksan Derece Kapı Motoru

Doksan Derece Kapı Motoru

Doksan derece kapı motoru, kanat sayısına göre iki yada bir adet motor sisteminden oluşur. Bu motor sistemi bir kontrol kartı ile kontrol edilerek kullanıma uygun bir şekilde ayarlana bilir. Piyasada yer alan  doksan derece kapı motoru markaları genellikle  çok yoğun kullanımlar için uygun değildir, ama Gora Door bu problemin çözümü amacıyla, Yeni nesil DC motorlu, Yoğun kullanıma uygun kapı motoru üretmiştir. Her türlü HGS, plaka tanıma ve benzeri otomasyon cihazlarına uygundur. 

Kapı Motoru Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar ?

Doksan derece kapı motoru genellikle İtalyan, Türk ve Çin malı olarak ülkemizde çeşitleri satılmaktadır. Müşterilerimize önerimiz, motorun nerenin malı olduğu değil, nasıl bir firmanın uygulama ve garantisi altında olduğu önemlidir. Uygulamacı firma, yapılan işin arkasında olduğunu ve referanslarıyla bunu ispat etmesi durumunda sizin için en kaliteli ürün o üründür. En çok tercih edilen ürünler ise İtalyan Malı, Türk Malı ve Çin Malı olan ürünlerdir. Bünyemizde bir çok marka mevcuttur ve bunlar şu şekildedir;

Gora Door, BFT, Nice, Genius, Faac, Gora Door, Came, White Rose, Mass Pro, Cuppon,

Kapı Motoru Taktırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

Kapınızın otomasyonunu yaptırmadan önce mutlaka Kapının menteşeleri mekanik olarak kontrol edilmelidir. Tamiratları önceden yapılmalıdır. Kapının sağına ve soluna motor bağlantıları için boş Kablo borusu çekilmeli dir. Kontrol panosunun konumu için eygun olan tarafa da elektrik tesisatı ( 3×2.5 kablo) çekilmelidir. Otomatik bahçe kapılarında özellikle kanatlı kapılarda göz önünde bulunduracağınız bir konuda mevcut kapıya gelen rüzgar yükü fazladır. Bahçe kapısı motorunuz takılmadan önce bu etkenler dikkate alınmalıdır ve ona uygun motor seçilmelidir. Özellikle üzeri tamamen kapalı kanatlı kapılarda bu konuya daha çok dikkat edilmelidir. Komple kapalı kapılarda, geniş ve ağır kapılarda özel üretim Gora Door Markalı Motorlar daha uygundur. Firmamızın uygulama yaptığı tüm motorlar firmamızca iki yıl Garanti altındadır. Ayrıca 10 yıl yedek parça bulunma garantisi de vardır.

About

blank